Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

Göz kanseri teşhisi konduğunda büyük bir şok yaşadım. Dr. Elif Betül Türkoğlu’nun yönlendirmesiyle tedavi sürecine başladım. Doktorumun özverili çabaları ve uzmanlığı sayesinde kanserle mücadele edip sağlığımı geri kazandım. Bu süre içerisinde Antalya’ya yerleşmeyi bile düşündüm. Gerçekten bana ilham kaynağı olan doktoruma buradan teşekkür etmek istiyorum.

Sib*** G***

Göz kapağı estetiği için bir çok doktora başvurdum ama bana istediğimi tam olarak veremeyeceklerini anladım. Elif Betül hanım sayesinde bunun ne kadar kolay bir işlem olduğuna ikna oldum ve operasyonum sorunsuz gerçekleşti. Şimdi Dünyaya daha güzel bakıyorum diyebilirim çok mutluyum.

Kev*** V***

Dr. Elif Betül gerçekten harika bir göz doktoru. Uzmanlığı ve titiz çalışmasıyla göz kapağı estetiği operasyonlarımda mükemmel sonuçlar elde ettiğini gördüm. Kendisine minnettarım ve herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Fat*** U***

Akıllı mercek operasyonu sayesinde gözlük kullanmaktan kurtuldum. Dr. Elif Betül Türkoğlu Şen’in önerisiyle bu yenilikçi tedaviyi tercih ettim ve artık net bir görüşe sahip olmanın keyfini çıkarıyorum.

Sel*** A***

Göz yaşı kanal tıkanıklığı operasyonu geçirdim ve bu rahatsızlıktan kurtuldum. Operasyon ağrısız ve sorunsuz gerçekleşti. 1 hafta gibi çok kısa bir sürede iyileştim ve gözlerimdeki sulanma bitti. Her şey için binlerce kez teşekkür ederim Elif hocam

Fat*** K***

Katarakt ameliyatı için Almanya’dan Elif Betül hanımın kliniğine geldim. Profesyonel yaklaşımı ve başarılı operasyonu sayesinde gözlerimdeki bulanıklık tamamen giderildi ve net bir görüşe sahip oldum. Gerçekten söyledikleri her şey doğruymuş çok ilgili ve deneyimli bir doktor.

Giz*** S***

Klinikteki tüm asistanlar çok ilgili keza Betül hocamda öyle. İlk randevumuzdan sonra koroid melanomu tedavisi için operasyon geçireceğimi biliyordum biraz da korkuyordum açıkçası. Ama Betül hocam tüm bu dönem içerisinde ilgisiyle ve deneyimiyle beni rahatlatmayı başardı diyebilirim. Sonuçlarım yüz güldürücü, çok memnunum.

Ben*** K***

Elif Betül hanımı daha önce birçok arkadaşımdan duymuştum ama göz kapağı estetiği için cesaretimi toplayamadım. Göz kapağı estetiği yaptırdıktan sonra bakışlarım bile anlam kazandı diyebilirim. Estetik açıdan beni doyuran ve sorunsuz bir operasyon oldu. İyileşme sürecimin de uzun sürmemiş olması büyük bir şanstı. Teşekkür ederim.

Sud*** K***

Üst göz kapağı estetiği için geldim hocamıza. Gerçekten çok ilgili ve deneyimli bir hekim olduğunu söyleyebilirim. Kurum içerisindeki çalışanlarda keza aynı şekilde, buradan çok çok teşekkür ediyorum hepsine operasyonumun sonuçlarından çok memnunum.

Sud*** K***

Elif hocam çok başarılı ve işini severek yapan nadide bir hekim, Annemin göz kapağı ameliyatını gerçekleştirdi çok güzel sonuç aldık iyileşme süreci kısaydı daha sonra ki işlem ise göz altı torbaları her süreçte ince ayrıntısına kadar bilgilendiren ve özenle takip eden hocamıza teşekkürlerimizi sunarız. İyi istirahatler.

b.....

Başarısız bir alt göz kapak estetiği ameliyatından sonra Elif hocamı buldum. Yaptığı ameliyat sonrası göz altı torbalarım kırışıklıklarım gitti. Kendisine buradan da çok teşekkür ederim.

i̇...

Göz kapak ameliyatım için araştırma araştırma yaptıktan sonra Op.Dr.Elif Betül Türkoğlu’na karar verdiğim için çok mutluyum alanında uzman olabileceğinden daha fazla bir ilgi gördüm aynı anda kapak, kaş ve göz pınarı işlemi yaptım sonuç inanılmaz gözlerim sağlığına kavuştu ve görünüş olarak da çok güzel mükemmel kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim mutlu biten bir tedavi her şey için çok teşekkür ederim.

gü...

Elif Hocama muayene için gittim her iki göz katarakt operasyonu ve kalıcı lens konulması aynı anda pratik bir şekilde yapıtı kaşlar ve göz kapakları kaldırılarak görme alanı genişledi. Elif Hoca çok iyi bir hekim olmanın ötesinde kendini aşabilmiş çok muhterem nadide bir hanımefendi . Minnet ve saygı ile…

me...u

Elif hocam, çok başarılı bir göz cerrahı. Gözümde oluşan sorunu yarım saatlik bir operasyonla giderdi, Kendisini gönülden tavsiye ediyorum. Saygılar….

ra...e

Elif hanıma gözlük numaramı kontrol ettirmek için gittim. Güler yüzlü karşılaması ve işine olan titizliği beni çok etkiledi. Bundan sonra ailemizin göz doktoru olacaktır. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

ha...r

Net görmeme şikayetiyle Dr. Elif hanıma gittim ve sol gözümde katarakt olduğu teşhisini koydu. Doktor hanımın sayesinde başarılı bir ameliyat geçirdim. Ellerinize sağlık hocam şu an hiç bir sorunum yok. Dualarım sizinle hocam.

me...u

Doktorların gözünde tümör var demesiyle yıkılmıştım. İnternette biraz araştırdıktan sonra Elif hanıma ulaştım başarılı bir ameliyattan sonra sağlığıma kavuştum. İlk muayeneden ve ameliyata kadar olan süreçte pozitif yaklaşımı ve güler yüzü için sonsuz teşekkürler.

nu...k

Elif hocaya bundan tam 2 yıl önce pterjium ameliyatı oldum ameliyat öncesi beni çok güzel motive etti korkarak girdiğim ameliyatta Elif hoca sayesinde sohbet ede ede gayet rahat bir ameliyat geçirdim. Sonrasında gittiğim göz kontrol doktorları gözü ameliyat eden hocanın işini gerçekten çok iyi yaptığını hiç tanımasalar bile övgü ile bahsettiler diğer doktorların kim ameliyat etmişse gerçekten çok güzel bir operasyon gerçekleştirmiş demesi Elif Betül hocanın ne denli başarılı bir doktor olduğunu gösteriyor. Tekrardan elinize kolunuza sağlık hocam.

ha...v

Yorumunuzu Gönderin!

    Doktora Sorun!
    Call Now Button