Göz Estetiği Fiyatları Ne Kadar?

Göz estetiği kapsamında yapılan pek çok farklı operasyon ve uygulama vardır. Bu uygulamalardan bazıları cerrahi işlemlerle bazıları ise lazer tedavileri ile yapılır. Aynı şekilde bu uygulamalardan bazıları göz çevresindeki kırışıklıkları ve sarkmaları sonlandırmaya, bazıları göz kapağı düşüklüğüne son vermeye, bazıları ise kaşları kaldırmaya yönelik olarak yapılırlar. Yani göz estetiğinin türüne, göz estetiğinin hangi amaçla yapıldığına ve hangi kapsamda yapıldığına göre göz estetiği fiyatları değişiklik gösterebilir. Bu konuda detaylı bilgi almak isteyen bireyler İletişim sekmesinde yer alan telefon numarasından bize ulaşabilirler.

Göz Estetiği Pahalı Mı?

Cerrahi ile gerçekleşen göz estetiği genel olarak medikal uygulamalara kıyasla daha pahalı görülebilir. Ancak bu göz estetiği ameliyatı, bahsi geçen medikal işlemlere kıyasla daha kesin, daha başarılı ve daha kalıcı bir tedavi sunmaktadır. Bu da uzun vadede ameliyatlı göz estetiğini daha avantajlı kılmaktadır.

Göz Estetiği Mi Yoksa Göz Çevresi Botoksu Mu?

Göz estetiği sırasında yapılan operasyonlar sayesinde göz çevresindeki estetik sorunlardan tek defada, kesin bir şekilde ve kalıcı olarak kurtulmak mümkündür. Botoks işlemlerinin ise 4 ila 5 ayda bir tekrarlanması gerekir ve cerrahi tedavi kadar etkili bir kazanım sunmaz. Bu yüzden göz çevresindeki estetik problemler için kalıcı çözüm isteyenlere göz estetiği ameliyatı önerilir.

Antalya Göz Estetiği Fiyatları 2023

Antalya göz estetiği fiyatları ve göz çevresi estetiği fiyatları gibi konular hakkında detaylı bilgi almak için Prof. Dr. Elif Betül Türkoğlu Şen ile iletişime geçebilirsiniz. 

Doktora Sorun!
Call Now Button