Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği Nasıl Yapılır?

Ameliyatsız göz kapağı estetiği, cerrahi kesiler ve bu kesileri kapatmak için kullanılan dikiş işlemleri olmadan yapılan bir göz estetiğidir. Bu uygulama sırasında lazer teknolojisinden faydalanılır. Ağrı kesici krem uygulanan göz çevresi dokularına, kontrollü lazer atımları yapılır. Bu sayede de dokulardaki kolajen sentezi hızlandırılır, dokuların hızlı bir şekilde yenilenmesi ve dokulardaki gençleşme mekanizmalarının aktifleşmesi sağlanır.

Lazerle Göz Kapağı Estetiği Nasıl Yapılır?

Lazerle göz kapağı estetiği, ameliyatsız estetik uygulamaları arasında en çok tercih edilen uygulamalardan biridir. Bu uygulamanın ilk aşamasında hastanın göz çevresine topikal anestezi kremi sürülür. Daha sonra da bölgeye lazer atışları yapılır. Uygulama sırasında cilt bütünlüğünü bozan, girişimsel işlemler gerçekleştirilmez. Lazerle göz kapağı tedavisi genelde 10 dakika içinde tamamlanır. Bu tedavi iki ila üç haftada bir tekrarlayan 1 ila 3 seans halinde yapılmaktadır.

İzsiz Göz Kapağı Estetiği Nasıl Yapılır?

İzsiz göz kapağı estetiği, blefaroplasti gibi estetik operasyonlarının aksine cerrahi kesi olmadan ve cilt yüzeyinde yara izi oluşmadan yapılır. Bu tedavi sırasında dokuların doğal bir şekilde yenilenmesi ve gençleşmesi sağlanır. Herhangi bir ilaç veya kimyasal enjeksiyonuna da başvurulmaz.

Antalya Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği Fiyatları 2023

Antalya ameliyatsız göz kapağı estetiği fiyatları ve benzer konular hakkında detaylı bilgi almak için Prof. Dr. Elif Betül Türkoğlu Şen ile iletişime geçebilirsiniz.

Doktora Sorun!
Call Now Button